• Startuje autokrosové Mistrovství Evropy v Nové Pace

informace o závodu
    INFORMACE O ZÁVODU

Výroční členská schůze

POZVÁNKA   Výbor Auto klubu v AČR Nová Paka si Vás dovoluje pozvat na výroční členskou schůzi, která se bude konat v sobotu dne 02. dubna 2022 od 15,00 hod v budově  Auto klubu v AČR Nová Paka (v parkovi&sc...

Celá zpráva

AUTOCROSS NOVÁ PAKA

Závodní trať ve Štikovské rokli. Na 930 metrech speciálně hlinitopísčité trati každý rok soupeří o vítězství Ti nejlepší jezdci z celé Evropy. Pořadatelé novopackého autoklubu vybudovali závodní areál evropské úrovně, kde se během roku jezdí několik špičkových závodů v různých disciplínách - vedle autocrossových závodů, se zde jezdí motokros, kartcross, hobby autocross a je velmi vyhledáván jako místo teambuildingových akcí a společenských centů.

Historie autoklubu

Profesor ANTONÍN VITVAR

Největší legendou historie novopackého motoristického dění sportu je osobnost Antonína Vitvara, motocyklového i automobilového závod