V Hradci byli vyhlášeni nejlepší sportovci.

2018-03-29

V kulturním centru Aldis v Hradci Králové byli v úterý 27. března vyhlášeni nejlepší jednotlivci i kolektivy mládeže a dospělých Královéhradeckého kraje za rok 2017. Zaplněný sál tleskal úspěšným amatérským i profesionálním sportovcům a trenérům a svá ocenění převzali i nejúspěšnější tělesně postižení sportovci.

Mezi medailisty a dalších předních míst výsledkových listin Mistrovství světa, Evropy, světových pohárů, mistrovství České republiky se neztratil ani autokrosový reprezentant Václav Fejfar, který byl odbornou porotou zařazen na osmé místo v hlavní kategorii dospělých. "Tohoto ocenění si vážím, neboť jsem vloni nemohl absolvovat všechny evropské závody a rok 2017 byl pro náš tým spíše testem nového závodního speciálu." Moderátor Václava Fejfara nazval autokrosovou legendou, která si ocenění zasloužila zejména za celkové čtvrté místo v Mistrovství Evropy a za vítězství v závodech v Itálii a Francii.

Anketa "Nejúspěšnější sportovec" se konala již po dvacáté a za Jičínsko byli ocenění tito sportovci a trenéři:

Jednotlivci – dospělí:8. Václav Fejfar – Autoklub Nová Paka - autokros
Jednotlivci – mládež do 15 let:1. Mikuláš Rudolf Cogan – TJ Nová Paka – plavání