V Hradci byli vyhlášeni nejlepší sportovci.

2018-03-29

V kulturním centru Aldis v Hradci Králové byli v úterý 27. března vyhlášeni nejlepší jednotlivci i kolektivy mládeže a dospělých Královéhradeckého kraje za rok 2017. Zaplněný sál tleskal úspěšným amatérským i profesionálním sportovcům a trenérům a svá ocenění převzali i nejúspěšnější tělesně postižení sportovci.

Mezi medailisty a dalších předních míst výsledkových listin Mistrovství světa, Evropy, světových pohárů, mistrovství České republiky se neztratil ani autokrosový reprezentant Václav Fejfar, který byl odbornou porotou zařazen na osmé místo v hlavní kategorii dospělých. "Tohoto ocenění si vážím, neboť jsem vloni nemohl absolvovat všechny evropské závody a rok 2017 byl pro náš tým spíše testem nového závodního speciálu." Moderátor Václava Fejfara nazval autokrosovou legendou, která si ocenění zasloužila zejména za celkové čtvrté místo v Mistrovství Evropy a za vítězství v závodech v Itálii a Francii.

Anketa "Nejúspěšnější sportovec" se konala již po dvacáté a za Jičínsko byli ocenění tito sportovci a trenéři:

Jednotlivci – dospělí:8. Václav Fejfar – Autoklub Nová Paka - autokros
Jednotlivci – mládež do 15 let:1. Mikuláš Rudolf Cogan – TJ Nová Paka – plavání
3. František Doubek – TJ Sokol Nová Paka – atletika
4. Róza Kuchařová – Sportcentrum Jičín – orientační běh
Dobrovolní trenéři:1. Michal Řeháček – TJ Nová Paka – plavání a triatlon
Zlatí medailisté letní letní olympiády mládeže – člen týmu Mikuláš Rudolf Cogan

Pavel Vydra


Mediální partneři


Partneři závodu

FUSCH OIL AUTOCROSS NOVÁ PAKA
FIA MISTROVSTVÍ EVROPY 2017


Ke stažení


Dokumenty


Interní

  • Informace pro členy (pouze česky)

Zápisy ze schůzí


MMČR v autocrossu

Seznam přihlášených jezdců
Převzatí jezdci0
Divize Buggy 1600
KADLEČÍK Martin
MAXIAN Andrei Ion
MIHULKA Lukáš
NIKODÉM Petr
PETŘÍK Martin
TULACH Pavel
Divize D2
GACÍK Martin
MARTINEK Jiří
PROKIPČÁKOVÁ Jitka
ŠINDELÁŘ Jan
SLOVÁČEK Lukáš
VÁVRA Lukáš
VÁVRA Roman
Divize D5
HILSE Rostislav
KOSTROUN František
KUŽEL Luboš
MAHR Ivoš
PLICHTA Radek
Divize D6
ANTONY Zdeněk
CHYTRÁČEK Martin
DUBRAVSKÝ Luděk
JÁNOŠ Tomáš
JÁNOŠ Jakub
KNAP Lukáš
KOPENA Martin
MARŠÁLEK Petr
MATĚJKA Jiří
PURMA Milan
STAVĚL Radek
Divize Junior Buggy
HARTMAN Filip
KINDL Václav
NOVOTNÝ Jakub
PYTLOUN Daniel
SVOBODA Tomáš
ŠVORC Josef
Divize Kartcross
BENDA Michal
BENDA David
CAIS Václav
CUPÁK Martin
DOLEŽAL Petr
DUCHÁČEK Sláva
FALLADA Petr
HANZLÍK Jaroslav
HARTYCH Ondřej
HAVELKA Jiří
JÁNOŠ Ondřej
KLÁŠTERKA Robert
KOTĚŠOVSKÝ Stanislav
MRVKA Jakub
RAKOVEC Matija
REZEK Jiří
RIGÓ Martin
RIGÓ Tomáš
ROUBÍČEK Jan
ROUBÍČEK Petr
SKLENÁŘ Milan
ŠVESTKA Petr
SVOBODA Lukáš
VOHNOUT Lukáš
Divize RB125
BROUSEK Stanislav
HENILANE Monta
HORNIAKOVÁ Lea
KUBÁTOVÁ Valentina
ŠIMEK Dominik
SVOBODOVÁ Kristýna
Divize RB160
BÍLEK Petr
FLORIÁN Vilém
JÍRA František
JIŘIČKA Ladislav
LUŇÁK Vojtěch
MIHULKA Sebastian
PLNÁ Eliška
PRÁŠIL Jan
STUCHLÍK Martin
TÝR Bruno
ŽIDKOVÁ Amálie
Divize RB250
FLORIÁN Arnošt
HENILANS Everts
MATĚJKA Jiří
MORC Daniel
PYTLOUNOVÁ Eliška
ŠAFRÁNEK Jakub
STAROSTA Dominik
SULEK Tomáš
SVOBODA Lukáš
VACULÍK Martin
VEJMOLA Tomáš
VÍTEK Viktor
Divize Super Buggy
FORMÁNEK Jiří
GOMZJAKOV Tomáš
HORÁK David
HOŠEK Jaroslav
HRUBÝ Martin
JANOUŠEK Pavel
JONÁŠ Josef
JORDÁK Radek
KEŘKA Roman
KOŘÍNEK Lukáš
KUBÍČEK Jakub
NEUMANN Michal
PAUL Libor
SEKERKA Zdeněk
SMRŽ Jan
ŠTĚTINA Vladislav
ŠTĚTINA Jaromír
Divize Touring Autocross
BRET Jiří
BROŽEK Jan
HORČIČKA Dušan
VÁVRA Pavel