Smuteční oznámení.

2017-12-30

Bohumil Kužel


Mediální partneři


Partneři závodu

FUSCH OIL AUTOCROSS NOVÁ PAKA
FIA MISTROVSTVÍ EVROPY 2019


Ke stažení


Dokumenty


Interní

  • Informace pro členy (pouze česky)

Zápisy ze schůzí


FIA Mistrovství Evropy

Seznam přihlášených jezdců
Převzatí jezdci119
Divize Buggy 1600
ÁBRAHÁM Károly
BAUMGARTNER Sascha
DE MARIA BOSCH Joan Enric
ELLERMANN Tobias
FITTEN Roy
GRADWOHL Mario
HANNEKEN Mario
HARTMAN Filip
HOLZLEITNER Marvin
HOOGSTRA Bram
KOBRAS Remo
KRÁLÍK Dušan
KRÜGER Patrick
KULIKOVSKIS Andris
LAHOZ PEDROS Delfin
LANGE Folker Andre
LAUBACH Steven
LECOMTE Jérémy
MAXIAN Andrei
MENZING Frank
MERCIER Vincent
NIKODÉM Petr
NOSÁLEK Vít
PAAUWE Randy
PÄHLER Timo
PETERS Kevin
PIGATO Claudio
PLANTIER Jerome
POELARENDS Jimmy
SCHALK Johan
SCHANEN DOS SANTOS Max
SCHREUR Wichers
SCHRÖER Marcel
SERRA Davide
SIROVEC Tomáš
STENZL Philip
STRAUB Thomas
TEYGNIER Axel
URBA Tautvydas
VAN ASTEN Ed
VANĚK Milan
VISENTINI Stefano
VLASATÝ Igor
WIBBELER Markus
ZAVARSKIS Tomas
ZIEGLER Urs
Divize Junior Buggy
BLUMENFELD Jonas
BRACHO Javier
BREEDERLAND Samantha
DUŘT Filip
GRENCIS Kristians
JASPERS Styn
KINDL Václav
KOVAC Tijs
LAHOZ RUBIO Ares
MEDLÍK Ondřej
NOVOTNÝ Jakub
OTTO Ricardo
OUDE OOSTERIK Damian
PYTLOUN Daniel
SCHANEN DOS SANTOS Bob
SCHNEIDER Marc
STENZL Aileen
SVOBODA Tomáš
ŠVORC Josef
VACULÍK Martin
VAN DER PUTTEN Chantal
VAN DER PUTTEN Bart
Divize Super Buggy
ÁBRAHÁM Károly
ALBERS Wiely
ANACLETO Thomas
ANTONY Zdeněk
ARENTSEN Hendrik-Jan
ARENTSEN Frank
BARTELEN Mike
BARTOŠ Petr
BEHRINGER Mathias
BENOIT Gilberto
BLAAUW Bartjan
BRAKER Martijn
BUDDELMEYER Michael
CALLAGHAN Terry
CONSOLI Emanuele
DE JONG Johan
DE SMALEN Hans
EGLI Hansueli
GALLOTTA Alessandro
GOMZJAKOV Tomáš
GRASSELLI Cristian
GRENCIS Ervins
GRENCIS Justs
GRGIČ Marcel
HEERES Jacob
HORÁK David
HOŠEK Jaroslav
HRUBÝ Martin
JONÁŠ Josef
JORDÁK Radek
KEŘKA Roman
KUBÍČEK Jakub
KUIJPERS Dennis
KULIKOVSKIS Juris
LE GOUELLEC Mickael
MARTY Josef
OLIVI Marco
PAUL Libor
PICKAERT Jean Michel
SCHWINNEN David
SNIJDER Willem
ŠTĚTINA Jaromír
ŠTĚTINA Vladislav
STROBELT John-Paul
STUBBE Bernd
THOMAS Markus
VAN DER COELEN René
VAN DER PUTTEN Harrie
VAN RIJT Alex
ZIMMERMANN Torsten
Divize Touring Autocross
BARTOŠ Jan
BOELE Adriaan
BROŽEK Jan
ČERVENÝ Lukáš
DLESK Marcel
FEJFAR Václav
FURAZHKIN Matvey
HENNERSDORF Grit
HILSE Rostislav
KÜHNE Sven
ÖUN Andri
SCHULZE Eddi
VÁVRA Pavel
VÝBORNÝ Otakar