Smuteční oznámení.

2017-12-30

Bohumil Kužel


Mediální partneři


Partneři závodu

FUSCH OIL AUTOCROSS NOVÁ PAKA
FIA MISTROVSTVÍ EVROPY 2019


Ke stažení


Dokumenty


Interní

  • Informace pro členy (pouze česky)

Zápisy ze schůzí


MMČR v autocrossu

Seznam přihlášených jezdců
Převzatí jezdci0
Divize Buggy 1600
HARTMAN Filip
JÍLEK Pavel
KADLEČÍK Martin
KRÁLÍK Dušan
LYSÁK Štepán
MIHULKA Lukáš
NIKODÉM Petr
NOSÁLEK Vít
PETÁK Samuel
TULACH Pavel
VANĚK Milan
Divize D2
BARTOŠ Josef
CIMINGA Václav
CIMINGA Václav
GACÍK Martin
KNAP Lukáš
MARTINEK Jiří
PROKIPČÁKOVÁ Jitka
ŠINDELÁŘ Jan
VÁVRA Lukáš
VÁVRA Roman
ŽAMBŮREK Luboš
Divize D5
HILSE Rostislav
KOSTROUN František
KUŽEL Luboš
ZÍVR Lubor
Divize D6
CHYTRÁČEK Martin
DUBRAVSKÝ Luděk
HOFFMANN Ronald
JANHUBA Petr
JÁNOŠ Jakub
JÁNOŠ Tomáš
KOPENA Martin
MATĚJKA Jiří
PARKAN Miloslav
POKORNÝ Libor
PŘIBYL Jan
PURMA Milan
SENEGACNIK Dominik
ŠIMURDA Petr
Divize Junior Buggy
DUŘT Filip
KINDL Václav
MEDLÍK Ondřej
NOVOTNÝ Jakub
PYTLOUN Daniel
SVOBODA Tomáš
ŠVORC Josef
VACULÍK Martin
Divize Kartcross
BENDA David
BENDA Michal
BURIAN Josef
CAIS Václav
CUPÁK Michal
DOLEŽAL Petr
DUCHÁČEK Sláva
GÖTZ Jiří
HANZLÍK Jaroslav
HAVELKA Jiří
KAŠPAR Filip
KOSTLIVÝ Václav
KOTAŠKA Adam
KOTĚŠOVSKÝ Stanislav
KUNEŠ Jan
MRNKA Lukáš
MRVKA Jakub
NOVÝ Mikuláš
PIHÁVEK Michal
RAKOVEC Matija
REZEK Jiří
ROUBÍČEK Jan
SKLENÁŘ Milan
VOHNOUT Lukáš
Divize RB125
BÍLEK Petr
DOUBRAVOVÁ Hana
HANÁK Ladislav
HORNIAKOVÁ Lea
JIŘIČKA Ladislav
KOLOMÝ Martin
LITERA Jaroslav
MATĚJKA Jan
MIHULKA Sebastian
OUŘEDNÍČEK Matěj
PLNÁ Eliška
POSPÍŠIL Ondřej
ŠIMEK Dominik
STUCHLÍK Martin
SUDA Václav
ŽIDKOVÁ Amálie
Divize RB160
BRETOVÁ Bára
JÍRA František
KNAP Matyáš
KOUTNÝ Michael
LUŇÁK Vojtěch
MALČEK Linda
MAREŠ Dominik
NIKODÉM Martin
RUMREICHOVÁ Andrea
ŠILLE Oliver
TÝR Bruno
WEIDENTHALER Vít
Divize RB250
BROUSEK Stanislav
FLORIÁN Arnošt
FRISCHHOLZ Zdeněk
MATĚJKA Jiří
MORC Daniel
PYTLOUNOVÁ Eliška
ŠAFRÁNEK Jakub
STAROSTA Dominik
SULEK Tomáš
SVOBODOVÁ Kristýna
VÍTEK Viktor
Divize Super Buggy
ANTONY Zdeněk
BARTOŠ Petr
FORMÁNEK Jiří
GOMZJAKOV Tomáš
HAVRÁNEK Tomáš
HORÁK David
HOŠEK Jaroslav
HRUBÝ Martin
JONÁŠ Josef
JORDÁK Radek
KEŘKA Roman
KUBÍČEK Jakub
PAUL Libor
RATAJSKÝ Jan
SMRŽ Jan
ŠTĚTINA Jaromír
ŠTĚTINA Vladislav
Divize Touring Autocross
BRET Jiří
BROŽEK Jan
DLESK Marcel
FEJFAR Václav
HORČIČKA Dušan